100 PLN od STS na eliminacje. Jak odebrać?

Specjalną ofertę bukmacherską wszystkim użytkownikom oferuje bukmacher STS za obstawienie meczy. Za zagrany kupon na konto typera może trafić premia nawet o wartości 100 PLN.

Obstawienie meczy eliminacyjnych z extra bonusem od STS

Obstawienie meczy eliminacyjnych z extra bonusem od STS

Przed nami niezwykle ciekawe wieczory, w których to można być pewnym, iż emocji na pewno nie zabraknie. Tym bardziej, że będziemy mogli oglądać polskie drużyny na arenie międzynarodowej Legia Warszawa vs Slavia Praga oraz Gent vs Raków Częstochowa.

Na przeciw typerom wychodzi legalny bukmacher STS PL, których oferuje akcję „Ekstra kasa na puchary”, która jest aktywna do 26 sierpnia do godziny 23:59. Użytkownik, który chce dołączyć do tej oferty musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Pewne 100 PLN za obstawienie meczy:

Warunkiem wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu wielozdarzeniowego (AKO), na którym to będzie minimum jedno zdarzenie związane z eliminacjami do europejskich pucharów: Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji. Kurs łączny zakładu promocyjnego nie może być mniejszy niż 2.50.

STS kod promocyjny 2021
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2021

W przypadku, gdy zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie typera. A do tego użytkownik otrzyma kolejną premię w wysokości 100% stawki, która może wynieść nawet 100 PLN.

Nowy kod promocyjny w STS 2021:

Bukmacher STS online oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną na start, w której to można liczyć na:

  • 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • premię równowartości dokonanie depozytu do 1200 PLN

Jednak należy mieć na uwadze, że wymieniony pakiet powitalny będzie aktywny pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest dodać, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button